Opuchnięcie wargi sromowej a alergia

Witam wczoraj wieczorem wykapalam sie jak zawsze w stale urzywanych przeze mnie plynach,potem posmarowalam sie nowym balsamem do ciala o aromacie pistacjowo-kakaowym.Nic nie czulam,poki moj partnej gdy chcielismy sie kochac powiedzial mi ze moja prawa warga jest opuchnieta i czerwona.Na noc posmarowalam sobie sudokremem lecz nic nie pomoglo,gdy sie tylko obudzilam czulam straszny bol,pieczenie i swedzenie,do tego dostalam temperatury i dreszczy.Co to moze byc?Czym moge to wyleczyc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej doszło do wystąpienia reakcji alergicznej na nowy kosmetyk. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie lub ulegną nasileniu to konieczna będzie wizyta u lekarza.