Co jest powodem pieczenia warg sromowych od 2 miesięcy?

Witam, mam problem od 2 miesięcy pieką mnie wargi srmowe, i pojawiły się podskórne grodki w dodatku mam zwiększone ucieplenie i nadpotliwosc w tych miejscach. Razem z tymi objawami doszedł nieprzyjemny zapach związany oczywiście z poceniem się. Śluz mam jak najbardziej w porzadku, robiłam badania na posiew i wszystko prawidłowe wiec skąd te dolegliwości? Jaką chorobę mogą wskazywać i jak je leczyć ??

Lek. Tomasz Budlewski

opis najbardziej wskazuje na infekcje lub uczulenie np nowy kosmetyk nowa bielizna itp Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa ponownie