Osłabienia, mrowienie rąk, zaburzenia równowagi

Witam, Dwa lata temu wylądowałem w szpitalu objawy( zasłabnięcie, dretwienie,mrowienie rak, zaburzenia równowagi. Zrobiono mi rezonans gł. tomograf głowy, krew, laryngolog i nic wszystko bez zmian. Wyszedłaem ze szpitala i pozostało mi zachwianie równowagi przy ruchach głowy na boki. Co to jest?? błędnik badałem mam uszkodzony w 57% nie wiem na ile się zkompensował. Co tu robic dalej??? Andrzej 37 POZDR i dziękuję mail:

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Czym to dokładnie jest spowodowane trudno powiedzieć, choć z pewnością zaburzenia równowagi - błędnikowe to najbardziej prawdopodobna przyczyna. W tej sytuacji można przyjmować leki wspomagające pracę błędnika.