Osłabienie, lęk o zdrowie i złe samopoczucie a nerwica

czy mam nerwice? ciagle sie zle czuje jestem slaba nic mi sie nie chce ciagle czuje strach wmawiam sobie najgorsze choroby ostatnio zle spie mam uderzenia goraca rece mi sie trzesa o niczym innym nie moge myslec tylko o moim zdrowiu ze cos powaznego mi jest odrazu mam biegunke dudni mi w prawym uchu . mysli o tym ze mam raka nie daja mi normalnie funkcjonowac ciagle sie zle czuje

Dzień dobry,

Diagnozowanie Pani trudności może mieć miejsce wyłącznie w kontakcie osobistym ze specjalistą. Stąd proszę udać się osobiście do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy po zbadaniu, zaproponują odpowiednią formę leczenia (psychoterapia i/lub farmakoterapia). Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, Poradni Zdrowia Psychicznego.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza