Ostre ustawienie kości krzyżowej i niespojenie łuku S1 Na odcinku C

Witam. Na początku ciąży wykryto u mnie wadę kręgosłupa. Po pierwsze na odcinku L-S: ostre ustawienie kości krzyżowej i niespojenie łuku S1 Na odcinku C: zniesiona lordoza szyjna i zwężenie tarczy międzykręgowej C4-C5 a także śladowa niestabilność na poziomie C5-C6. Chciałabym dowiedzieć przede wszystkim czy takie problemy kwalifikują mnie jako osobę niepełnosprawną, bardzo mnie to martwi bo jeśli tak to konieczna będzie u mnie zmiana pracy. Pracuje na magazynie. Dziękuję serdecznie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przy stwierdzaniu stopnia niepełnosprawności wiele zależy od występujących dolegliwości oraz sprawności. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.