Owalne fragmenty elastycznej szarobrunatnej tkanki

Witam! Mój tata miał robioną kolanoskopię i bardzo proszę o wyjaśnienie opisu makroskopowego,które brzmi 1437-1 3 owalne fragmenty elastycznej szarobrunatnej tkanki śr. od 0,4 do 0,6 cm. Natomiast mikrosopowo adenocarcinoma invasivum intestini crass G1. Bardzo proszę o wyjaśnienie czy to oznacza coś groźnego?

Rozpoznanie potwierdza nowotwór złośliwy. Proszę z Zieloną Kartą udać się do najbliższego ośrodka onkologicznego w celu uzupełnienia diagnostyki i rozpoczęcia leczenia.