Owulacja a starania o dziecko

Witam staramy sie o dzidziusia z mezem, bylam stymulowana CLO 9dni temu robilam test owul.dodatni bylam na monitoringu USG i byl pecherzyk niestety dopiero 4 dni temu moglismy podjac dzialani.mialam intensywne bole w prawym jajniku.zrobilam kolejny test owulacyjny 3 dni temu i juz byl bardziej na negatywny jedna kreska malo widiczna,ale nie przestalismy dzialac.dzis zrobilam test owu. I wyszedl pozytywny dwie bardzo intensywne kreski o czym to moze świadczyć? Czy jest mozliwe ze mam 2 jajeczko?

w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie proszę podawać:
-długość cykli
-dzień cyklu w którym były wykonywane testy owulacyjne i monitorowanie owulacji USG / napisanie 9 dni temu nic nie mówi/
-średnicę pęcherzyka dojrzewającego w monitorowaniu.