Monitorowanie owulacji przy staraniach o dziecko

Witam, mam pytanie. Staramy sie z mezem o dziecko. Cykle mam regularne co 28 okres trwa 5 dni w tym miesiacu ribilam testy owulacyjne i pierwszy pozytywny wyszedl mi w 15 dniu czyli w ciagu 24 -36 h powinna pojawic sie owulacja czy to mozliwe? Czy cos nie tak z cyklami zaczyna sie dziac? Bo przy regularnych cyklach owulacja powinna wystapic w 14 dniu

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę poczekać czy i kiedy krwawienie teraz wystąpi. Być może zawsze tak Pani miała owulację. W zależności od długości starania się to proszę udać się do lekarza ginekologa.