Partner nie chce dochodzić wewnątrz

Mój partner zachowuje się dziwnie podczas stosunku. Mimo, że wie, że nie mogę zajść w ciążę to ma jakieś opory przed dokończeniem stosunku bez przerywania. Po prostu ucieka. Ostatnio nawet udał, że już skończył. Kompletnie nie rozumiem takiego zachowania... Czy to jakaś jednostka chorobowa? Dla mnie to bardzo przykre, bo on uważa, że jest ok i nie chce rozmawiać.

Dzień dobry.

Warto porozmawiać z partnerem o Pani odczuciach i braku zrozumienia opisanego przez Panią zachowania. Możliwe, że, pomimo Pani zapewnień, partner odczuwa podświadomy lęk przed ewentualnym zapłodnieniem, który jest powodem jego wycofywania się. Możliwe również, że partner odczuwa jakiś rodzaj dyskomfortu podczas wytrysku do pochwy.
Doszukiwanie się jednak złożonych i "chorobowych" przyczyn ww. zachowania wydaje się nie mieć większego sensu. O wiele prościej zapytać i porozmawiać.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Bez rozmowy z partnerem trudno odgadywać, jakie mogą być przyczyny takiego zachowania. Być może obawa przed ciążą? Być może przyzwyczajenia masturbacyjne i niemożność osiągnięcia orgazmu w pochwie? Być może wcześniej przez lata praktykował stosunek przerywany i nawyk jest dziś trudny do przewalczenia? Być może jest to rodzaj "fetyszu" osiągania orgazmu poprzez wytrysk na ciało kobiety i przyglądanie się temu? Być może wiąże się ze stanami lękowymi, stresem? Przyczyn może być wiele.

Pozdrawiam!