Partner nie dokłada się do rachunków

witam.samotna matka 3 letniej corki poznala o 7 lat starszego od siebie partnera,na poczatku czulego,pomagajacego w pracach domowych.od pewnego czasu partner pozycza pieniadze ode mnie,zawsze oddaje,choc zarabia wiecej.pozwolilam mu na spedznie nocy w moim domu a on bez skrupolow korzysta ze wszystkiego,pradu,leje wode bez opamietania,nawet korzysta z lodowki.nie doklada sie do niczego.mimo ze mowie ze moje oplaty wzrosly on zmienia temat.znam go od 6 mies.czy to normalne?jest czuly ale mam dosc

Szczególnie, jeśli czuje się Pani wykorzystywana. Związek, który nie jest oparty na partnerstwie i obopólnej zgodzie, nie rokuje na dłuższa metę. Warto przemyśleć, czy partner traktuje Panią poważnie jako partnerkę, czy jak "koło ratunkowe"?

Dzień dobry!

Może Pani jasno i wprost powiedzieć, jaka jest Pani sytuacja i zapytać mężczyznę o jego propozycję podzielenia się kosztami lub/ oraz złożyć swoją.
Bardzo ważna może się okazać Pani pewność siebie i stanowczość.

Pozdrawiam!