Pasma śluzu w pampersie u 5-miesięcznego dziecka

Dzis przy zmianie pampersa u mojego 5miesiecznego syna zauwazylam jakby pasma śluzu na pampersie bylo go troszeczke taki bialo zoltawy zaznaczam ze byl tylko mocz w pampersie zero kupki w takim razie co moze oznaczac sluz w moczu u chlopca?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.