Pasmowate zmiany bliznowate w miąższu płuc w TK

Stwierdzono przez TKprzy postawie prawego pluca guzek o sr.3.5mm i pasmowate zmiany bliznowate w miąższu pluc.Gdzie mam sie z tym zgłosic.Prosze o odpowiedz Eleonora Lech

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ze względu na opisane w wyniku nieprawidłowości powinna się Pani udać na konsultację do specjalisty pulmonologa. Skierowanie uzyska Pani od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.