Pęknięcie naczynek macicy w 13. tygodniu ciąży

witam miałam pekniecie naczynkow macicy ciaza narazie ok jestem w 13 tyg ciazy biore luteine50 3x1 nospe i polecono witamine c oszczedzam sie lezalam w szpitalu od 30o.3 -2.o4 i przy mocniejszym strumieniu moczu wychodza brazowe nieliczne skrzepy i brunatna wydzielina a puzniej jest ok czy to jeszcze sie moze oczyszczac?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, opisywana wydzielina jest najprawdopodobniej pozostałością po krwawieniu, jednak nasilanie się ilości wydzieliny, bądź zauważenie żywoczerwonej krwi wymaga kontaktu z ginekologiem.