Pęknięcie prezerwatywy a przyjęcie kolejnej tabletki wczesnoporonnej

Witam 01 stycznia bralam tabletkę do 72h Wczoraj pękła nam prezerwatywa czy moge wziasc po raz kolejny tabletkę Czy to jest za krotki okres czasu

Witam,
to Pani decyzja, czy chce Pani przyjąć kolejną tabletkę awaryjną.
Z punktu widzenia medycznego to duża dawka hormonów i nie powinna być stosowana w tak krótkich odstępach czasu, ale można ją zastosować jeżeli jest taka potrzeba.

pozdrawiam