Pęknięcie szwów 3 tygodnie po porodzie

Witam. Jestem 3tyg po porodzie naturalnym. Peklam i bylam szyta z dwoch stron warg oraz w srodku. Po lewej stronie mam jeszcze 1szew i w srodku widoczne sa jeszcze, moje pytanid brzmi, czy te szwy mi wypadna jeszcze? Bo sie zaczynam martwic. Szwy byly zalozone rozpuszczalne.

Lek. Katarzyna Szymczak

Szwy rozpuszczalne same się wchłoną, jeśli coś Panią niepokoi radzę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam