Pełny pęcherz w 13. tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 13 tygodniu ciąży. Kilka dni temu zauważyłam, że rano gdy mam pełny pęcherz pod pepkiem po lewej stronie wyskakuje mi twarda gula wielkości pomarańczy, która znika zaraz po opróżnieniu pęcherza. Nie towarzyszą jej bóle ani inne dolegliwości. Czy ma to związek z jajkiniem, pecherzem czy dzieckiem? I czy jest to powód do niepokoju? Dodam że na początku tygodnia byłam u lekarza i z dzieckiem jest wszystko ok. Prosze o szybką odpowiedź czy jest to powód do niepokoju.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. proponuję udac się do lekarza prowadzącego ciąze.