Petting - ból w podbrzuszu przy oddawaniu moczu, to ciąża?

Mam 15 lat, uprawiałam petting z chłopakiem 2 dni temu. Oboje byliśmy w ubraniach. Dotykał moich okolic intymnych, ale bardzo krótko. Z natury jestem panikarą i boję się, czy jest jakaś możliwość, żebym zaszła w ciążę?
Nie widziałam, żeby dotykał swojego penisa zanim zaczął dotykać mnie... Od wczoraj odczuwam ból przy oddawaniu moczu, tj. na początku jest normalnie a przy końcu zaczyna mnie boleć „w środku”.
Wydaje mi się, że mocz ma lekko czerwone zabarwienie, ale możliwe, że to moje przewrażliwienie i kwestia oświetlenia. Czy może to być coś poważnego? Czy ma to związek z pettingiem? Powinnam od razu iść do lekarza czy poczekać kilka dni?

15 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Objawy, o których Pani pisze, czyli dolegliwości bólowe podczas oddawania moczu oraz mocz zabarwiony na czerwono mogą świadczyć o stanie zapalnym dróg moczowych. Ta infekcja może mieć związek z pettingiem.
Proponuję zgłosić się do lekarz pierwszego kontaktu.

Jeżeli nie doszło do przeniesienia spermy do dróg rodnych nie ma możliwości zajścia w ciążę.

Pozdrawiam