Petting nago i ryzyko ciąży

uprawiałam z chłopakiem petting. byliśmy nago, zrobił mi tzw 'palcówkę;'. na pewno nie miał wytrysku, jedynie w min ilości preejakulat, co wyczułam dłonią. ja nie dotykałam pochwy, jedynie dłoni partnera, on nie dotykał penisa. była syt, że chłopak był na mnie, jednak nie było penetracj penisem, penis mógł dotknąć moich pośladków najyzej. moge byc w ciazy?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Opis jest dość skomplikowany,ale wydaje się, że prawdopodobieństwo ciąży jest małe.