Pieczenie ręki a zapalenie żołądka i dwunastnicy

Od ponad roku mecze sie z zap.zoladka i 12stnicy. problemy z kreg.szyjnym piers. i ledzw. Dodatkowo a rozw.przelyk. Mam dosyc powoli takiego funkcjonowania. Rano mam wstret do jedzenia duzo rzeczy nie moge jesc bo mnie odrzuca ale jem i nic w sumie sie nie dzieje tylko zoladek troche boli choc czasem to.bol nie do wytrzymania. Od marca bralam 3razy po 2antybiityki plus ze 4r.po2mies.leki ipp. Od mies.o bole jakby watroba mnie ugniatala. Usg brzucha w lutym.ok co to moze byc?lewa reka mnie piecze

Objawy ze strony jamy brzusznej mają ewidentny związek ze schorzeniami jakie Pani posiada. Leczeniem tych schorzeń powinien zająć się gastroenterolog. Co do pieczenia ręki na pewno ma związek ze zmianami zwyrodnieniowymi odcinka szyjnego kręgosłupa. Radzę z tym problemem udać się do neurologa.