Ochrona wątroby i żołądka podczas stosowania leków przeciwbólowych po operacji kręgosłupa

Witam serdecznie! Po operacji kregoslupa zazywam niestety leki przeciwbolowe i inne. Mam swiadomosc,ze moja watroba i zoladek jest bardzo obciazona - czuje to. Zatem moje pytanie-leki sa koniecznoscia choc staram sie jak moge je ograniczac ale co moge dobrego zrobic,by ratowac watrobe i zoladek? Bede wdzieczna za pomoc. Na chwile obecna zaczelam stosowac siemnie lniane i parze melise. Prosze o podpowiedz -co jeszczeß Dziekuje . DANUTA

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego celem przypisania leków z grupy IPP (omeprazol, lanzoprazol, pantoprazol itd.) lub bolkery H2 (ranitydyna). Pozdrawiam