Pieczenie w prawym dolnym rogu brzucha

Pieczenie w prawym dolnym rogu brzucha , prawie w pachwinie , przy podnoszeniu nogi prawej ból się nasila , ale jest do wytrzymania trwa to około roku , co robić . POZDRAWIAM

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Takie dolegliwości mogą być spowodowane wieloma przyczynami w tym przepukliną. Sugeruję konsultację u internisty lub chirurga, który potwierdzi lub odrzuci rozpoznanie.