Plamienia zamiast miesiączki i ból piersi

Witam, miesiączkę powinna dostać 30.03 albo 2.04 a wczoraj 23.03 rano obudziłam się i ciężko mi określić ale to były same skrzepy i trochę krwi i potem do wieczora przeszło i wieczorem znowu a miesiączkę miałam już 30.02. Piersi strasznie mnie bolą. Czy to jest normalne? Chodzę regularnie do ginekologa i nie dawno byłam wiec nie chce być histeryczką i znowu iść. Proszę tylko o odpowieć co mi może być? Pozdrawiam

Witam. Tego typu plamienia są wynikiem przejściowego zaburzenia równowagi hormonalnej (np. w następstwie infekcji, czy stresu). Jeśli pozostaje Pani pod stałą kontrolą ginekologa nie ma powodów do niepokoju.