Zaburzenia miesiączkowania a stosowanie leku Mastodynon na ból piersi

Witam.Bolały mnie piersi,wiec doktor przepisał mi mastodynon.Czy ten lek hamuje miesiączkę?nie miałam 41 dni.Teraz dostałam,ale trwała tylko 3 dni.a piersi przestały bolec na miesiąc i teraz dalej bolą. Marzena

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wśród działań niepożądanych preparatu nie występują zaburzenia cyklu. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.