Stosowanie Cyclo-Provera przy zaburzeniach miesiączkowania

Witam. Mam 19lat i jestem kobietą. Mam zaburzenia miesiączkowania i biorę lek cyclo-progynova. Dostałam miesiączkę11października. Była bardzo uboga i koloru brąz. Trwała do 14października. Dzisiaj jest 16październik i zauważyłam,że się wznowił. Cóż mam robić?

Aleksander Ropielewski

Bez przepowadzenia badania i uszcegółowienia wywiadu lekarskiego nie potrafię Pani pomóc poniewaz nie wiem jakiego rodzaju zaburzenia miesiaczkowania u Pani występują i o jakim podłożu. Sugeruję kontakt z ginekologiem.