Planowanie ciąży a leczenie obfitych miesiączek

Witam serdecznie.Od trzech lat leczę obfite okresy i zażywam mikrogynon 21.Jestem 5 lat po porodzie i chciałabym mieć drugie dziecko.Endometriozy nie stwierdzono ale mój ginekolog nie pozwala odstawić leków.Nurtuje mnie pytanie ,czy po odstawieniu leków musi być dłuższa przerwa i czy istnieje nadzieja na zajście w ciążę w moim przypadku.Iwona 36l.Bytom

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa i poinformować o chęci zajścia w ciąże. Lekarz określi najbardziej odpowiednie postępowanie.