Planowanie dziecka i brak okresu a negatywny test ciążowy

Witam, Ostatnia moja miesiączka była 25.02.14-01.03.14 do dnia dzisiejszego nie dostałam miesiączki, z mężem staramy się o dziecko od kilku lat i nam nie wychodzi.... Każdy test domowy daje wynik negatywny. Co może być przyczyną spóźnienia ? Czy problem w zajście ciąży, może być spowodowane iż nie zaliczam się do szczupłych osób ?

Trudno powiedzieć jaka jest przyczyna braku ciąży . Konieczna jest diagnostyka hormonalna, badanie USG i być może dalsza diagnostyka niepłodności. Brak miesiączki związany jest z zaburzeniami hormonalnymi. Proszę zgłosić się do ginekologa.