Płaskostopie poprzeczne i haluksy

Witam, mam płaskostopie poprzeczne oraz haluksa. Od dwóch dni używam zrobionych na zamówienie wkładek ortopedycznych co powoduję w lewej stopie miedzy paluchem a przylegającym do niego palcem ból podobny do bólu jaki występuje przy grypie, który występuje po zdjęciu wkładek. Czy w związku z tym powinienem nadal nosić wkładki? Gdzie w kraju znajduje się placówka w której wykonują lepiej dopasowane wkładki?

Renata GrzechociĹska

Móże występować dyskomfort podczas noszenia wkładki, gdyż ustawia ona stopę w sposób jaki do tej pory nie występował.