Po czym poznać, że doszło do owulacji?

Witam!
Od trzech miesięcy staramy się z mężem o dzidzię. Moje cykle są 25-26-dniowe. Ostatnią miesiączkę miałam 9 listopada. 17 listopada jak i 21. i 22. kochałam się z mężem bez zabezpieczenia.

Owulacja niby przypadła na 21., stąd moje pytanie, skąd wiedzieć, że do owulacji doszło i jakie mam szansę, że się udało?

Witam serdecznie!
Sam fakt występowania miesiączek świadczy o zachodzących owulacjach. Od pewnego czasu w aptekach są dostępne testy owulacyjne, działające podobnie do testów ciążowych. Jeżeli ma Pani wątpliwości warto się w nie zaopatrzyć.
Na koniec dodam, że 3 miesiące prób poczęcia, to bardzo krótki okres. Nie ma powodu do niepokoju i niepotrzebnego stresu, który na pewno nie będzie czynnikiem sprzyjającym zapłodnieniu.
Pozdrawiam