Po jakim czasie od stosunku można wykonać wiarygodne badanie poziomu bHCG

Witam 26 grudnia uprawiałam SEKS z mężem i pękła nam prezerwatywa, 28 miałam owulacje bo okropnie bolał mnie brzuch dołem i chciałam się dowiedzieć ile dni od stosunku mogę zrobić test HCG z krwi?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, prosze wykonać test ciążowy lub oznaczenie beta HCG we krwi po około dwóch tygodniach od stosunku. Pozdrawiam.