Okres po stosunku a możliwość ciąży

witam, dzisiaj (7.11.2014) uprawiałam seks z moim partnerem i pękła nam prezerwatywa, jednak teraz dostałam okresu ok. 2 godziny po stosunku. Czy jest możliwość, że mimo to zaszłam w ciążę?

Milena Lubowicz

Ryzyko ciąży jest małe, gdyż w tym czasie było już dawno po owulacji, natomiast jeżeli ma to Panią uspokoić to około 14 dni po stosunku proszę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam