Stosunek kilka dni przed okresem a możliwość ciąży

Miesiączkuję regularnie. W każdym miesiącu, 15/16-stego pojawia się okres. Przedwczoraj uprawiałam seks bez zabezpieczenia (partner nie skończył we mnie). Czy wypadały wówczas dni niepłodne? Jakie prawdopodobieństwo ciąży? Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w powyższej sytuacji niestety jest możliwość że może Pani zajść w ciąże. Proszę o wykonanie w odstępie 2 tygodni od stosunku test ciążowy i ewentualne udanie się do ginekologa. Pozdrawiam.