Okres 7 dni po stosunku a możliwość ciąży

mam bardzo ważne pytanie. Pytam już któryś raz z kolei.. ii ciąglę się martwię. opowiem wszystko dokladnie i takze proszę o w miarę dobrą odpowiedż. 27 września dostałam okresu(twał 5 dni). 16 października uprawiałam z chłopakiem seks. był to 20 dzień cyklu z moich obliczeń. niestety pękła nam prezerwatywa. Zauważyliśmy to w miarę szybko. Można stwierdzić że był we mnie kilka razy u zakończyliśmy stosunek. Chłopak nie doszedł. 7 Dni po stosunku dostałam okresu. Mogę być w ciąży ?

Milena Lubowicz

Tak, ciąża jest możliwa. Chociaż prawdopodobieństwo nie jest duże. Proszę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam