Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku w dni niepłodne i pękniętej prezerwatywie

Kochałam się ze swoim chłopakiem 9 listopada. ostatni okres miałam 17 października i był do 24. Cykl mój trwa od 28-30 dni. Wyliczyłam ze mam dni niepłodne, wiem ze nie powinnam sie tez tak dokładnie tym sugerowac. Drugi stosunek prawdopodobnie trwal okolo 2 minut i chyba pod sam koniec ona pekla, a chłopak nie miał w ogole wytrysku, ani przed ani po.Jaka jest mozliwośc tego ze bede w ciazy czy nie? Prezerwatywa pekla jakos po boku, a moze tylko wtedy kiedy ją zdjemował...

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, nawet jeżeli prezerwatywa pękła podczas stosunku, to zakładając, że miesiączkuje Pani regularnie można uznać, że prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo niskie.