Po jakim czasie od zabiegu łyżeczkowania po poronieniu mogę wrócić do pracy?

Witam. 28.01 miałam zabieg łyżeczkowania po poronieniu. Chciałam wrócić do pracy jednak Pani doktor po usg dopochwowym nie wyraziła na to zgody i dała skierowanie do szpitala na kolejny zabieg, bo zostały resztki..18.02 miałam więc kolejny zabieg. Kiedy mogę wrócić do pracy? Po jakim czasie mogę zrobić usg żeby lekarz mógł sprawdzić czy już jest wszystko ok? Czy do decyzji lekarza będzie potrzeby wynik histopatologiczny? Pozdrawiam.

Szanowna Pani, jeśli po zabiegu nie będzie powikłań to w ciągu kilku dni będzie mogła Pani wrócić do pracy, sądzę że wynik histopatologiczny nie będzie potrzebny. Pozdrawiam