Podawanie leku Broncho-Vaxom przed zrobieniem testów alergicznych

Witam, Chciałam zasięgnąc porady na temat podawania leku Broncho-Vaxom a zrobienia testów alergicznych. Córka została skierowana do alergolaga i bedzie na koniec sierpnia miała wykonywane testy alergiczne, ale nie wiem czy do tego czasu mozemy podawac ten lek, (skonczyłybysmy podawanie ok 10 dni przed testami) czy lepiej poczekac i zaczac podawanie po testach?

Witam. Nie ma potrzeby przyjmowanie leków dopiero po testach. Testy będą miarodajne gdy preparat będzie odstawiony 10-14 dni przed ich wykonaniem.