Podejrzane zachowanie 23-latka, który przyjmował amfetaminę przez kilka miesięcy

Jestem ciotką 23 letniego chłopaka, który brał amfetamine przez kilka miesięcy. Raz w tygodniu (jak mówi). jakieś 3-4 miesiące temu pierwszy raz powiedział mi, że ma wrazenie, że ktoś mu się włamał do komputera (co może być prawdą) , nagrał go i puścił w necie. Powidział, że wszyscy na niego patrzą. trzy dni temu zaczął przecinać kable z prądem, grzebać w skrzynce elektrycznej i we wszystkich katach szukać kamer. Pogotowie zabrało go do szpitala. Czy to może być ponarkotykowe?

Dzień dobry,

Najlepiej zapytać o to lekarza prowadzącego, ponieważ to on zna pacjenta osobiście.
Być może samo zażywanie narkotyków było już zwiastunem istniejącej choroby ...