Podejrzenie boreliozy i wyniki testu Elisa

Mam podejrzenie boreliozy.Badanie Elisa wyszło graniczne - IgG <5,IgM 21,8( od 22 dodanie). Western blot wyszedł w IgG ujemny ( tylko p41 ) Igg znowu graniczny ( p41, OspC-adv ba , Igm Ospc-adv Bg wszystko dodatnie).Co oznaczaja te wyniki? Mam drżenia mięśni,nerwice,osłabioną odporność i wypadanie włosów.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana konsultacja reumatologiczna, wyniki mogą świadczyć o boreliozie.
Pozdrawiam