Podejrzenie choroby Parkinsona przy trzęsących się rękach

MAM NIE SANDRA MAM 34 LATA ZAUAŻYŁM OD JAKIEGOŚ CZASU ŻE CZĘSTO MI SIĘ TRZĘSĄ RĘCE CZY JA MOGĘ MIEĆ PARKISONA JEDNA TRZĘSĄ MI SIĘ BARDZIEJ DRUGA MNIEJ CIERPIE NA NEWICE LĘKÓW CZY SĄ JAKIEGOŚ TESTY NA PARKISONA PROSZEĄ DOPISAĆ SZYBKK PILNE SPRAW ŻYCIA ŻYCIA I ŚMIERCI PROSZE DOPISAĆ DO PUNOCY SANDRA Z GNIEZNO

Przy Pani dolegliwości wskazane objawy występują dość często. Proszę skontaktować się z lekarzem i rozpocząć leczenie. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki