Podejrzenie jaskry a odpowiednie działania

Witam,mam podejrzenie jaskry,wieczorem20.03byłam u drugiego okulisty by to ocenił ale dochodzi jeszcze jeden problem w ten sam dzień było zaćmienie miałam okulary przeciwsłoneczne.Podczas badania na tablicy nie wiedziałam środkowych liter(jasna plama)co utrudniło dobranie szkieł,komputerowe badanie nic nie stwierdzono oprócz wady jak-0,5 w obu oczach następną wizytę mam za miesiąc i będę miała dokładniejsze badania jak oct,usg itp.Czy ta plama mi zejdzie? do dzisiaj mi sie utrzymuje

Trudno mi określić na podstawie samego wywiadu, bez wyników badań dodatkowych jakie ma mieć Pani przeprowadzone. Na to pytanie musi odpowiedzieć okulista prowadzący. Raczej takie zaburzenia widoczności w polu widzenia w tak młodym wieku mają przemijający charakter.