Podejrzenie kłykcin kończystych i swędzenie

Bardzo proszę o pomoc w diagnozie, co mi jest... podejrzewam u siebie kłykciny kończyste, ale nie mam pojęcia jak to się stało. Mam stałego partnera od prawie 3lat. Od 3dni swędzi mnie wejście do pochwy, ale dopiero wczoraj zajrzałam dokładnie i krótko mówiąc się przeraziłam. Będę wdzięczna o jakąkolwiek wskazówkę. http://wgrajo.pl/?v=img201iri.jpg

Na pytanie jak to się stało, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Może to świeże zakażenie, może stare, ujawniające się w warunkach spadku odporności czy zmian hormonalnych.