Podejrzenie liszaja zakaźnego u 3-miesięcznego dziecka

mam maluszka który ma 3 mc byłam dzisiaj z nim u lekarza rodzinnego bo pediatry niebyło pani powiedziała ze mały ma liszaja zakaznego na prawym nadgarstku dała skierowanie do szpitala bo powiedziała ze sie boi co kolwiek mu dac bo jest malutki a jutro mam wizyte u pediatry chciałam sie zapytac czy jest potrzebna wizyta w szpitalu czego mam sie spodziewac po jutrzejszej wizycie u pediatry

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Póki co proszę cierpliwie poczekać na wizytę u specjalisty pediatry. Lekarz oceni zmianę oraz zdecyduje jak powinno wyglądać dalsze postępowanie. Być może nie będzie konieczna hospitalizacja.