Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 3 7 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Podwójne widzenie i problemy z patrzeniem w słoneczne dni

Gdy patrzę albo w kierunku słońca albo słońce jest z boku,to widzę przed oczami takie tęczowe albo w kolorze promieni słonecznych koła (tak jakby odbijała mi się źrenica) . Czy to coś poważnego ?Ponad to w jasny dzień czy w jasnych pomieszczeniach mam męty.Dzisiaj w słoneczny dzień widziałam tak jakby podwójnie metalowe pojemniki na odzież.Czy to światło się tak odbija czy to podwójne widzenie. Robiłam badania. Dno oka bez zmian,ciśnienie w oku 13 i 15. Bardzo się stresuję .
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Czy irydologia ma podstawy naukowe?

Irydologia to sposób diagnozowania z wykorzystaniem koloru tęczówki. Czy jest to skuteczny sposób? Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Lek. Piotr Pilarski Stażysta/Rezydent, Bydgoszcz
79 poziom zaufania

Przy patrzeniu na słońce mogą się takie halucynacje pojawiać. Takie męty nie są wskazaniem do leczenia i wiele osób je ma. Podwójne widzenie jeśli występuje na co dzień i w każdej sytuacji to należy to wyjaśnić i wtedy sugeruję wizytę u okulisty.

Pozdrawiam.

umów wizytę 0
Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Bez badania okulistycznego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Konieczne jest ponowne badanie. Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty,

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety