Podwyższony poziom LH podczas inseminacji

Witam. W zeszlym tygodniu 13 dnia cyklu miala inseminacje. W dniu kiedy byla wykonana byl zbadany poziom LH. Wynik byl ponad norme jaki jest okreslony w okresie owulacyjnym. Lekarz powiedzial ze to "nic takiego", jednak nie daje mi to spokoju dlaczego przekraczal norme. Czym moze byc to spowodowane?czy moze miec to wplyw na wynik inseminacji?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę aby miało to wpływ. Proszę kierować się zaleceniami lekarza badającego