Kobieta , 33 lata Witam. W zeszlym tygodniu 13 dnia cyklu miala inseminacje. W dniu kiedy byla wykonana byl zbadany poziom LH. Wynik byl ponad norme jaki jest okreslony w okresie owulacyjnym. Lekarz powiedzial ze to "nic takiego", jednak nie daje mi to spokoju dlaczego przekraczal norme. Czym moze byc to spowodowane?czy moze miec to wplyw na wynik inseminacji?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Ginekologia – Profilaktyką i leczeniem chorób wyłącznie żeńskiego układu płciowego zajmuje się ginekologia. Problemy ginekologiczne obejmują zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, antykoncepcję, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, badania piersi, anorgazmię, problemy z ciążą, nadżerki czy zapalenia przydatków.
  • Inseminacja domaciczna – Inseminacja domaciczna to metoda, która daje nadzieję parom bezskutecznie starającym się o dziecko. Nie jest ona ani bardzo skomplikowanym zabiegiem, ani bardzo bolesnym. Nie wymaga także wielu przygotowań. Spermę pobiera się od partnera kobiety lub anonimowego dawcy.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: