Podwyższony poziom żelaza a mdłości

witam mam 23 lata od paru dni miałam zaworty głowy, której towarzyszyły mdłości oraz nie co podwyższoną temperature i ból brzucha w prawym rogu jak i po całości myślalam, że to zapalenie wyrostka ale zrobiłam wyniki i wyszlo ze żelazo jest podwyżone i wynosi 199 czy to moze być spowodowane reszte wyników jest w normie co wyklucza stany zapalne w organizmie

Magdalena StusiĹska

Ból brzucha w prawym górnym roku może wskazywać na chorobę wątroby- być może jest to jakiś problem z metabolizmem żelaza. Proszę udać się do swojego lekarza rodzinnego, który pokieruje Panią do specjalisty.