Pola płucne bez zmian ogniskowych, kąty przeponowo-żebrowe przymglone

Witam,prosze o interpretacje wynikow rtg klatkibpiersiowej: "pola plucne bez zmian ogniskowych, katy przeponowo-zebrowe przymglone - nakladajace sie tk. miekkie?, wydluzony luk aorty piersiowej, sylwetka serca w granicach normy. W razie watpliwosci klinicznych wskazane poszerzenie diagnostyki. " Prosze o szybka odpowiedz. Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest laczna analiza wykonanego badania oraz bezposredniego badania lekarskiego. prosze koniecznie udac się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.