Pola płucne powietrzne, bez widocznych zagęszczeń miąższowych

Witam. Proszę o interpretacje wyników badań klatki piersiowej. " Pola płucne powietrzne, bez widocznych zagęszczeń miąższowych. Wnęki naczyniowe obficiej wypełnione. Serce rtg miernie powiększone, podparte. Wydłużony cień aorty piersiowej. Przepona o gładkich obrysach." Co to znaczy?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest obejrzenie zdjęcia aby moc się wypowiedzieć. proponuje udać się do lekarza zlecającegi powyzsze badanie. czy choruje Pani na nadciśnienie tętnicze? przebyła Pani zawał serca?