Pola płucne rozedmowo przejaśnione, bez zmian ogniskowych
ostatnio zrobiłam RTG klatki piersiowej,ponieważ bylam przeziębiona i mam kaszel suchy.Wynik :pola plucne rozedmowo przejasnione,bez zmian ogniskowych.Wneki nieposzerzone.Sylwetka serca niepowiększona.łuk aorty wydłuzony.Struktury kostne zeber bez zmian ogniskowyc.

KOBIETA, 61 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu mogą świadczyć o przewlekłej chorobie płuc. Wskazana jest konsultacja z internistą.