Popękane chrząstki w kolanach

mam poekaną chrząstke w obu kolanach. stosowałem juz zastrzyki synvic one , salsym fizjoterapie , rozciąganie ,i nic nie pomogło. jak zaczęłem stosowac flexin 500 to było lepiej ale jak zaczęłem trenować to znów ból wrócił. w przeszłości dużo biegałem chodziłem z obciążeniem ale od pól roku praktycznie nie trenuje. czy jest jakis cudowny lek??

Te leki sa bardzo dobre, jeśli nie skutkują w grę wchodzi leczenie operacyjne jeśli sa wskazania