Popękane naczynka podczas okresu u 19-latki

Witam podczas okresu wyskakiwaly mi popekane male naczynka, teraz zauwazylam duuzo tzn duzej wielkosci naczynko, az pewnego razy bylo troche zeschnietej krwi. na pewno nie jestem w ciazy i mam duze piersi rozmiar F, mam 19 lat. Akilka miesiecy temu bylam u ginekologa jakos max 3 miechy temu. powiedzial ze sa tak duze ze nie wie czy cokolwiek wybada, ale stwierdzil ze wszystko ok. jestem aktualnie za granica w pracy i nie wiem czy powinnam sie martwic przez te naczynka. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie określiła Pani lokalizacji zmian. Jeśli cokolwiek Panią niepokoi to proszę udać się do lekarza.