Poród za pomocą cesarskiego cięcia a błędne wyznaczenie terminu

Miałam miesiaczke 1.10.08 do 7.10.08 a mój cykl to 45-50 dni to kiedy miałam dni płodne? uważam ze lekaze zrobili bardzo dóza pomyłke z moim dniem porodu i na siłe wyciągnęli moje dziecko przez cesarkę! Płacze już 4 lata i nie mogę się z tym pogodzić a też powiedziałam lekazom date kiedy się kochałam a oni mnie nie słuchali.Moje drugie dziecko 8.8.13 tez urodzone przez cesarkę której nie chciałam!! a oni mi nie pomogli urodzić normalnie!czy znowu zrobili błąd z terminem!Prosze o pomoc i rade!

Ale czy przedwcześnie był poród to można łatwo rozpoznać. Takie rozpoznanie wcześniactwa dokonuje zaraz po urodzeniu dziecka neonatolog. Jeśli tak by było to byłoby to odnotowane w książeczce zdrowia dziecka. Jeśli nie było cech wcześniactwa rozpoznanego ani przez neonatologa ani pediatry to wcześniactwa nie było.